Jesienne manewry na Jurze 18 listopad 2018


Jesień na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to cudowne krajobrazy w kolorach czerwieni, złota i brązu, barwne rezerwaty przyrody oraz historia zamknięta w ruinach zamków. Kolejny raz zapraszamy Was na terenową wycieczkę w malowniczej scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Będziemy zwiedzać w kolumnie nasze ulubione miejsca, usytuowane wśród wspaniałych wzgórz i tajemniczych wapiennych ostańców. Nie zapomnimy również o atrakcjach off-roadowych, których jak na każdych naszych „manewrach” będzie pod dostatkiem. Trasa na pewno Was zaskoczy, ponieważ pokażemy Wam Jurę, jakiej nie znacie. Gwarantujemy Wam świetną zabawę w gronie pozytywnie zakręconych off-roadowców.

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów terenowych i SUV z napędem 4×4. Postaramy się, aby dla każdego było coś miłego – terenowego. Będzie przerwa na kawkę w plenerze i pyszny obiad w miłym miejscu. Impreza ma charakter rodzinne, dlatego zabierzcie ze sobą Wasze dzieciaki.

 

Dodatkowe informacje 608 035 471 „Malutka”

 
Termin – 18 listopada 2018
Start: godz. 10:00 – okolice Częstochowy (dokładne miejsce podamy po przyjęciu zgłoszenia).
Zakończenie: 17 – okolice Myszkowa
 
Zapewniamy:
Legalną trasę,
Opiekę organizatora,
Kawę, herbatę i pyszności
Pamiątkowe naklejki
Gorący posiłek
Doborowe towarzystwo
 
Wymagania – Auto 4×4, radio CB, nastawienie na dobrą zabawę! Mile widziany szpej off-roadowy !
 
Wpisowe 200 zł/załoga , kierowca i pilot.
Każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 50 zł
Dzieci 4 – 15 lat – 30 zł
Dzieci 0 – 4 lat – bezpłatnie
 

LIMIT ZAŁÓG: 12

Zgłoszenia prosimy wysyłać na: azymut4x4@gmail.com.

 
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.