Ukraina na lajcie 23-27. 08.2017


Serdecznie zapraszamy na wakacyjną wyprawę w Ukraińskie Karpaty. Bajeczne widoki, bezkresne połoniny i wymagający teren – to wszystko czeka na nas na Ukrainie. Jedziemy bez pośpiechu, tak aby można było nacieszyć oczy kolorowymi cerkwiami, pięknymi widokami i wschodnim „folklorem”. Będziemy nie tylko eksplorować Góry ale i odwiedzać ciekawe miejsca. Noclegi planujemy w namiotach lub hotelach (naprzemiennie) na trasie wyprawy.
W drodze powrotnej odwiedzimy Lwów, gdzie zakończymy naszą wyprawę.
Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów z napędem 4×4 i reduktorem, tak tych rozpoczynających przygodę z off-roadem, jak i doświadczonych off-roadowców. Bardzo ważne jednak, aby Wasze samochody były dobrze przygotowane, bo ukraińskie drogi nie wybaczają. Jak większość naszych imprez również wyprawa na Ukrainę ma charakter rodzinny, dlatego pamiętajcie o zabraniu Waszych pociech, a my postaramy się, aby były zadowolone.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na azymut4x4@gmail.com
Harmonogram imprezy wyślemy mailem zwrotnym po otrzymaniu zgłoszenia.

Dodatkowe informacje: 608 035 471 „Malutka” lub 608 035 343 „Mały”

Termin – 23.08.2017 r. – 27.08.2017 r.

Start – Krościenko, Bieszczady , Meta : Lwów

Trasa : o charakterze turystycznym i średnim stopniu trudności , drogami publicznymi, do pokonania każdym samochodem terenowym z napędem 4×4 i reduktorem. Poruszamy się w kolumnie za przewodnikiem , zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz uwagami organizatora.

Długość trasy: ok. 700 km po stronie ukraińskiej

Wymagania – sprawne Auto 4×4 z reduktorem, radio CB, solidne zaczepy, opony min. AT, nastawienie na dobrą zabawę, wyposażenie biwakowe, ZIELONA KARTA!
Mile widziany szpej: liny , taśmy , szekle, wyciągarka (mogą się przydać).

Wpisowe – 850 zł/załoga bez względu na ilość osób.

Zapewniamy :
pamiątkowe naklejki,
pamiątkowe koszulki dla kierowcy i pilota.
wspaniałą przygodę i niesamowite widoki,
doborowe towarzystwo,
przygotowanie legalnej trasy,
opiekę organizatora,

Wpisowe nie obejmuje :
wyżywienia ,
noclegów,
paliwa,
ubezpieczenia.

Min. załóg – 4 Max. załóg – 8

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora