VI Śląska Integracja Terenowa dla WOŚP


Piękną tradycją od wielu lat jest, że off-radowcy o wielkich sercach gromadzą się w drugą niedzielę nowego roku w Częstochowie, aby pomóc najmłodszym i najstarszym mieszkańcom naszego kraju.

Także i podczas 27-tego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspólnie z częstochowskim sztabem, pragniemy zaprosić Was na „VI Śląską Integrację Terenową dla WOŚP”.W dniu finału WOŚP, 13 stycznia 2019 r., spotkamy się, aby pozwiedzać z perspektywy bezdroży najpiękniejsze miejsca na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.

Przygotujemy dla Was legalną trasę, po której poprowadzi Was road-book. Będziecie mogli poszaleć na przygotowanych do tego terenach, a na zakończenie wylicytować atrakcyjne WOŚP – owe pamiątki. Zwieńczeniem aktywnego dnia tradycyjnie będzie uroczysty wjazd w częstochowskie Aleje na „Światełko do Nieba”.

Serdecznie zapraszamy!

HARMONOGRAM IMPREZY

SIĘ MA KOCHANI! 27 Finał WOŚP – ” Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” zbliża się wielkimi krokami, dlatego też czas, aby przedstawić Wam harmonogram VI Śląskiej Integracji Terenowej dla WOŚP w Częstochowie.

Startujemy w NIEDZIELĘ – 13 STYCZNIA 2019 r. Podobnie jak w zeszłym roku, miejsce startu to parking przy HALI SPORTOWEJ W CZĘSTOCHOWIE , ul. Żużlowa 4. 9.30 -10.30 – Zapisy w Biurze VI Śląskiej Integracji Terenowej dla WOŚP. Road – book’i oraz materiały startowe będą wydawane przez organizatorów po dobrowolnej wpłacie do puszki WOŚP. Na starcie będzie można również odebrać zamówione koszulki oraz zakupić pamiątki-cegiełki 27 Finału WOŚP. Odprawa i wyjazd załóg na trasę, odbywać się będą na bieżąco, po indywidualnej odprawie, w miarę naszych możliwości.

10.00-11.30 – Wyjazd załóg na trasę Road-book’a.Prowadzić Was będzie Road-book, który ukaże Wam piękne zakątki Jury Krakowsko-Częstochowskiej, zaprowadzi do miejsc, gdzie czekać będą na Was zadania do wykonania, a następnie do mety imprezy, którą jest Jura Park w Biskupicach.

13.00 -14.45 – Odcinki specjalne i zadania na terenie Jura Parku w Biskupicach.Oprócz zabawy w terenie będzie można się posilić w barze Jura Parku (odpłatnie).

15.00 – 17.00 – licytacja pamiątek 26 Finału WOŚP. Na licytacji będą m.in. koszulki i kubki z podpisem Jurka Owsiaka !!! Pełną listę przedmiotów i usług, ufundowanych przez sponsorów, oraz pamiątek do wylicytowania, przedstawimy Wam po Nowym Roku.17.30 – Wyjazd całej kolumny w kierunku centrum Częstochowy, na Plac Biegańskiego.
ok. 18.30 – Uroczysty wjazd w Aleje NMP w Częstochowie
20.00 – Światełko Do Nieba.
DO ZOBACZENIA W CZĘSTOCHOWIE! 

Harmonogram może ulec niewielkim zmianom.

W