O NAS


Azymut 4×4 czyli … Mały i Malutka

dscf5149

Off-road to nasza pasja . Poznawanie świata z perspektywy , której nie znają użytkownicy standardowych samochodów, przygoda , ciekawi ludzie , nieznane tereny – to coś, co dostarcza nam przyjemności i adrenaliny.

20151010_110259Zaczynaliśmy jak większość właścicieli pojazdów z napędem 4×4 . Kolega zabrał nas na przejażdżkę bezdrożami i zostaliśmy „zarażeni” . Wkrótce potem zamieniliśmy osobówkę na terenówkę i tak w skrócie rozpoczęła się nasza przygoda . Początkowo  rekreacyjne wyjazdy po Jurze szybko przemieniły się w ekstremalne przeprawy przez błota , piaski , brody , strome podjazdy czy zjazdy . Znaleźliśmy w off-roadzie nie tylko wspólną pasję ale i grono wspaniałych przyjaciół , równie pozytywnie zakręconych jak my .

dsc06151 img_9810

Po kilku latach zabawy w terenie postanowiliśmy podzielić się naszą pasją z innymi użytkownikami samochodów terenowych pod szyldem

AZYMUT 4×4.

Off – Road jest naszym sposobem na życie , 20160827_105252oderwaniem się od szarej codzienności , przygodą związaną z poznawaniem otaczającego nas świata , dzięki której można dowiedzieć się wiele o sobie , własnych silnych stronach i słabościach . Nieistotne jakiej marki macie terenówki , jak mocno uzbrojone  – dla nas najważniejsze jest , abyście na zawsze zapamiętali przygodę z Azymut 4×4 .