Ukraina na Lajcie 20-23.06.2019


Serdecznie zapraszamy na wyprawę w Ukraińskie Karpaty. Bajeczne widoki, bezkresne połoniny i wymagający teren – to wszystko czeka na nas na Ukrainie. Jedziemy bez pośpiechu, tak aby można było nacieszyć oczy kolorowymi cerkwiami, pięknymi widokami i wschodnim „folklorem”. Będziemy nie tylko eksplorować Góry ale i odwiedzać ciekawe miejsca. Noclegi planujemy w namiotach lub hotelach (naprzemiennie) na trasie wyprawy.
W drodze powrotnej odwiedzimy Lwów, gdzie zakończymy naszą wyprawę.
Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów z napędem 4×4 i reduktorem, tak tych rozpoczynających przygodę z off-roadem, jak i doświadczonych off-roadowców. Bardzo ważne jednak, aby Wasze samochody były dobrze przygotowane, bo ukraińskie drogi nie wybaczają. Jak większość naszych imprez również wyprawa na Ukrainę ma charakter rodzinny, dlatego pamiętajcie o zabraniu Waszych pociech, a my postaramy się, aby były zadowolone.
 
Termin – 20.06.2019 r. – 23.06.2019 r. (nie obejmuje powrotu do kraju)
 
Start – Krościenko, Bieszczady ; Meta : Lwów
 
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: azymut4x4@gmail.com
 
Trasa : o charakterze turystycznym i średnim stopniu trudności , drogami publicznymi, do pokonania każdym samochodem terenowym z napędem 4×4 i reduktorem. Poruszamy się w kolumnie za przewodnikiem , zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz uwagami organizatora.
 
Długość trasy: ok. 700 km po stronie ukraińskiej
 
Wymagania – sprawne Auto 4×4 z reduktorem, radio CB, solidne zaczepy, opony min. AT, nastawienie na dobrą zabawę, wyposażenie biwakowe, ZIELONA KARTA!
Mile widziany szpej: liny , taśmy , szekle, wyciągarka (mogą się przydać).
 
Wpisowe – 850 zł/dwuosobowa załoga, każda dodatkowa osoba – 50 zł.
UWAGA! Dla naszych stałych gości zniżki.
 
Min. Załóg- 4
Max. załóg – 8
 
Zapewniamy :
pamiątkowe naklejki,
koszulki okolicznościowe,
wspaniałą przygodę i niesamowite widoki,
doborowe towarzystwo,
przygotowanie legalnej trasy,
opiekę organizatora,
 
Wpisowe nie obejmuje :
wyżywienia ,
noclegów,
paliwa,
ubezpieczenia.
 
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy ze względu na małą ilość chętnych lub z innych przyczyn niezależnych od organizatora.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.