Zakochani w 4×4 17.02.2019


Walentynki, Walentynki – święto miłości … a jak połączyć pasję do off-roadu z miłością – nic prostszego 🙂 Jedź ze swoją „połówką” w teren. Ciekawa trasa, atrakcyjne off-roadowo miejsca , wyjątkowe towarzystwo.

Zapraszamy na kolejną imprezę turystyczną dla wszystkich Zakochanych w 4×4. Będą górki , dołki, brody, poszukamy też miejsc, gdzie będzie można pobawić się w błocie, o ile nam zima pozwoli. Bez względu na pogodę gwarantujemy Wam świetną zabawę w gronie innych Zakochanych w 4×4 . W połowie trasy, jak zazwyczaj zrobimy sobie przerwę na pogawędki przy kawie i herbacie, Malutka też przygotuje coś pysznego. Naszą przygodę zakończymy walentynkowym obiadem w miłym miejscu. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów terenowych. Postaramy się, aby dla każdego Zakochanego w 4×4 i ich najbliższych było coś miłego terenowego. Nasze imprezy kierujemy do całych rodzin, dlatego też zabierzcie swoje pociechy, a my postaramy się, aby były zadowolone. Tę niedzielę miłości będziecie wspominać długo, smacznie i ciepło, bez względu na pogodę.

Dodatkowe informacje 608 035 471 „Malutka”

 Termin – 17 luty 2019
Start: godz. 10:00, – okolice Częstochowy (dokładne miejsce podamy po przyjęciu zgłoszenia).
Zakończenie: 17
Zapewniamy:
Legalną trasę,
Opiekę organizatora,
Kawę, herbatę i pyszności
Pamiątkowe naklejki
Gorący posiłek
Doborowe towarzystwo
Wymagania – Auto 4×4 z reduktorem, radio CB, nastawienie na dobrą zabawę! Mile widziany szpej off-roadowy !

UWAGA! Istnieje możliwość porysowania lakieru!

 
Wpisowe 200 zł/załoga, kierowca i pilot.
Każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 50 zł
Dzieci 4 – 15 lat – 30 zł
Dzieci 0 – 4 lat – bezpłatnie
LIMIT ZAŁÓG: 12

Zgłoszenia prosimy wysyłać na: azymut4x4@gmail.com.

 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.