ZAKOCHANI w 4×4 – SOBOTA 16.02.2019


Z uwagi na dużą ilość załóg Zakochanych w 4×4 postanowiliśmy zorganizować zabawę również w sobotę.

Walentynki, Walentynki – święto miłości … a jak połączyć pasję do off-roadu z miłością – nic prostszego 🙂 Jedź ze swoją „połówką” w teren. Ciekawa trasa, atrakcyjne off-roadowo miejsca, wyjątkowe towarzystwo.

Zapraszamy na kolejną imprezę turystyczną dla wszystkich Zakochanych w 4×4. Będą górki , dołki, brody, poszukamy też miejsc, gdzie będzie można pobawić się w błocie, o ile nam zima pozwoli. Bez względu na pogodę gwarantujemy Wam świetną zabawę w gronie innych Zakochanych w 4×4. W połowie trasy, jak zazwyczaj zrobimy sobie przerwę na pogawędki przy kawie i herbacie, Malutka też przygotuje coś pysznego. Naszą przygodę zakończymy walentynkowym obiadem w miłym miejscu. Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów terenowych. Postaramy się, aby dla każdego Zakochanego w 4×4 i ich najbliższych było coś miłego terenowego. Nasze imprezy kierujemy do całych rodzin, dlatego też zabierzcie swoje pociechy, a my postaramy się, aby były zadowolone. Tę sobotę miłości będziecie wspominać długo, smacznie i ciepło, bez względu na pogodę.

Dodatkowe informacje 608 035 471 „Malutka”

Termin – 16 luty 2019

Start: godz. 10:00, – okolice Częstochowy (dokładne miejsce podamy po przyjęciu zgłoszenia).

Zakończenie: 17:00

Zapewniamy:Legalną trasę,Opiekę organizatora,Kawę, herbatę i pyszności. Pamiątkowe naklejki, gorący posiłek, doborowe towarzystwo.

Wymagania – Auto 4×4 z reduktorem, radio CB, nastawienie na dobrą zabawę! Mile widziany szpej off-roadowy

!UWAGA! Istnieje możliwość porysowania lakieru!

Wpisowe 200 zł/załoga, kierowca i pilot.

Każda dodatkowa osoba powyżej 15 lat – 50 zł Dzieci 4 – 15 lat – 30 zł

Dzieci 0 – 4 lat – bezpłatnie

LIMIT ZAŁÓG: 12

Zgłoszenia prosimy wysyłać na: azymut4x4@gmail.com.


Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy/programu imprezy w zależności od warunków atmosferycznych i innych zdarzeń, w tym losowych, nie wynikających z winy organizatora.